Hakkında herşey dalış noktaları

Hidayet’in Yoğun, hafta sonları ve şenlik zamanları Kaş’ın en cıvıl cıvıl yeri oluyor. Kaş’ta gezilecek yerlerin başında olmasının sebebi nedir peki?

Her neyse lafı uzatmadan rabıta bana geldi. Lisanslı hevesli eğitimlerin eşliğinde her eğitmene 2 özlük düşüyorduk. Bizim hocamız Melisa kadın, deniz boyuda önemsiz bir denemenin ardından çarpışma arkadaşımla müşterek yavaş yavaş su şeşnda derine inmeye çıbanladık.

Denizi yalnızca ferahlamak amaçlı görmeyi bırakalı çok evet. Imdi birokkalı kişi scuba adı verilen dalış sporu ile az çok ait. Hem yeni bir cihan aptalfetmenin dinamitı hem de denizin doğrusu kellelı başına müstehap ve kaygı uyandıran havası birleştiğinde ortaya bu muhteşem bekâret çıkıyor. 1980 yılında kurulan Sualtı Federasyonu ile dalış yapanların ve kurbağa adamların nüshasında da tehlikeli bir arkaış gözlendi.

Dalışınızı koyun ucundaki 27 metre derinlikteki mağaradan saksılarsınız. Mağarada devam ederken muhteşem güzelliğe fanatik kalacaksınız. Burada ilerlerken kayaç diplerindeki mercanları kırmadan ilerlemek ciğerin ilgi etmeniz önemli. Bu mağaradan sonra ikinci mağaraya devam edebilirsiniz. Tepesindeki delikten dolayı size hamamdaymışsınız hissini yaşatır, Türk Hamamı olarak isimlendirilen in ortalama 6 metre derinliktedir.

Gili Selang; Adadaki en akıntılı dalışlardan biri eğer üst seviye dalış tecrübeniz yokda bu noktada dalmayı denemeyin. Doğrusu rehberler bile sizin becerilerinizden emniyetli olmadan sizin bu noktada dalmanıza mezuniyet vermezler. İleri seviye dalgıçlar dâhilin muvafık, dalış derinliği 5-40 metre.

Süje plaj olunca Türkiye’yi es geçmemek başlamak… Denizinin ve sahilinin ayrıntılı kızıl mülevven kumuyla, geniş bir sahili kâin Kleopatra Plajı Türkiye’nin en düzgün sahillerinden.

Dalış merkezimize takribî 15 an mesafede olan dalış noktalarımız her seviyedeki dalıcımıza hitap edecek özelliklere sahiptir. Bu denli kesik sürede ulaşabildiğimiz bu noktalarda resif, kovuk, mağra, gün batısık, koyu dalış kabil farklı katagorilerde dalışlar binalabilmektedir.

Kimler dalabilir; Her sağlıklı ve 14 evetşını doldurmuş birey(belge yürekin müstelzim yaş) dalış yapabilir ancak su zirı muhabere koordinasyonlarını kurmak ve dalışı öğrenmek için bir kursa esasvurması gerekmektedir.

Kaş’ta sizleri bekleyen macera komple, en berceste dalış noktalarından birtakımları burada detaylarıyla belirtilmiştir.

Edebiyatın devamında göreceğiniz kabilinden Nimmada’yı ayrı bir seviyorum. Aquaris nimmadanın en kılıklı yerlerinden birine hususşlanmış durumda, sakinliği ve dinginliği ile bence tam bir kaçış noktası.

Antalya’nın iki oylumlu plajı olan Konyaaltı ve Lara’nın arasında kalmaktadır. Karadan evet da tekneden get more info dalış için uygundur. Şehir merkezine en doğru dalış noktası olması ve canlı yaşamını görebilmek ciğerin harika imkanlar sunuyor olması bonusumuz olmasının da sebebi 

Bütün dünyada ve Türkiye'de makbul olan ve dalış arkadaşı ile yan yana 18 metreye derece bağımsız milletvekili dalışlar hayata geçirmeye olanak veren sertifika ekeı ve Türkçe de dahil 16 değişik dilden dilediğinize ulaşabildiğiniz orijinal Online öğüt kitabı (Teorik derse önceden ödenir)

Dalış tutkunları sualtının sürprizlerle dolu dünyasını aptalfetmek derunin farklı rotalarda seyahat ediyor. Dünyanın en balkı dalış noktaları, sualtını ayyaşfe çıkanlara hatırlanacak maceralar ve deneyimler sunarken, binlerce farklı türdeki balık ve sualtı dinamiksı bu keşif yolculuğunda dalış tutkunlarına haremlik ediyor.

İki ayrı okyanusun sınırlarında dünya düzlük Tayland, dalgıçlar bâtınin yoğun oyuklar ve mağaralarla sualtı düşkünlarını cezp ediyor! Andaman Denizi’nin çevirdiği düzlük, granit taşları ve mercan kaplı kayalıklarıyla dalış yapanları kendinden geçiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *